Fani piłki nożnej i wielkich, turniejowych rozgrywek już z pewnością odliczają dni i godziny do rozpoczęcia największego piłkarskiego święta w Europie, jakim bez wątpienia są Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020. Zawodnicy są już prawie gotowi do gry, a kibice kompletują zestawy gadżetów, aby wspierać ich ulubione reprezentacje. Jednak, aby Euro 2020 mogło się odbyć, nie może zabraknąć oficjalnej piłki turnieju, którą w tym roku jest Piłka adidas Uniforia. Poznaj jej wyjątkowe właściwości i przekonaj się, że ta piłka jest iście wyjątkowa. Dowiedz się o parametrach oficjalnej piłki na mistrzostwa Euro 2020 i sprawdź jak wygląda. Twój mężczyzna jest zapalonym kibicem? Sprawdź koniecznie gdzie kupisz replikę piłki adidas Uniforia na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020. Do boju!

O piłce adidas Uniforia

Piłka adidas Uniforia to oficjalny produkt marki adidas, licencjonowany przez UEFA, zaprojektowany i wyprodukowany specjalnie na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020. Piłka ma oficjalne przeznaczenie meczowe i nadaje się doskonale do gry na naturalnej trawie. Jej rozmiar to 5, czyli jest ona piłką seniorską. Piłka adidas Uniforia waży między 410 a 450 g. 

Piłka adidas Uniforia nie zna granic, podobnie jak tegoroczne Euro 2020. Piłka mówi wszystkimi językami i jest symbolem jedności. Ponadto, elementy designu oddają hołd 12 miastom gospodarzom. Piłka posiada bezszwową, zgrzewaną termicznie konstrukcję oraz certyfikat FIFA Quality Pro świadczący o najwyższej jakości jej wykonania. 

Bezszwowa powierzchnia piłki adidas Uniforia zapewnia bardziej przewidywalną trajektorię lotu i lepszy kontakt z piłką. Piłka przeznaczona jest do gry na najwyższym poziomie. Rozgrywana będzie podczas mistrzostw przez największe sławy europejskiej piłki nożnej. Co więcej, piłka adidas Uniforia to produkt wyjątkowy, który będzie w grze o najwyższe trofeum. 

Piłka adidas Uniforia na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020 ma powłokę w 100% wykonaną z poliestru. Jej powierzchnia jest teksturowana, a całość jest bezszwowa. Piłka zawiera gumowy pęcherz i równie bezszwową, zgrzewaną tericznie konstrukcję. Model piłki adidas Uniforia wymaga napełnienia powietrzem przed wykorzystaniem do gry.

O Euro 2020

Tegoroczne Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020, oficjalnie UEFA Euro 2020, będą już szesnastym turniejem o  mistrzostwo Europy w piłce nożnej mężczyzn. Turniej odbędzie się w 12 miastach-gospodarzach w 12 różnych państwach, w dniach od 12 czerwca do 12 lipca 2020 roku. Tytułu będzie broniła reprezentacja Portugalii, zwycięzca UEFA Euro 2016. Po raz pierwszy w historii tych rozgrywek, podczas turnieju zostanie użyty system wideoweryfikacji VAR. Oficjalną piłką rozgrywek będzie oczywiście meczowa piłka adidas Uniforia. 

Jeśli chcesz sprawić małemu lub starszemu kibicowi nieprawdopodobną frajdę i prezent, którego na długo nie zapomni, koniecznie wejdź na stronę: futbolsport.pl i zamów piłkę adidas Uniforia z darmową dostawą już dziś! Nie czekaj zanim inni wykupią ten pożądany produkt przed Tobą. Jedyna w swoim rodzaju, piłka adidas Uniforia została zaprojektowana i wyprodukowana specjalnie na potrzeby Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020. Niech Twój mały lub starszy kibic zabłyśnie na boisku z oficjalną piłką UEFA!  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here