W sporcie, aby osiągać najlepsze wyniki i bić osobiste rekordy, liczy się nie tylko kondycja i przygotowanie fizyczne, ale również profesjonalny sprzęt. W przypadku obuwia i odzieży do biegania liczy się każdy, nawet najmniejszy detal. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii w odzieży i obuwiu do biegania sprzyja osiąganiu najlepszych wyników. Dlatego też, tak wielu sportowców na całym świecie zaufało już marce On Running. Sprawdź, w jaki sposób możesz biegać lżej i szybciej. Postaw na sprawdzone rozwiązanie i wybierz buty do biegania oraz odzież dla najbardziej wymagających od On Running.

Technologie stosowane w butach On Running

Nowoczesne technologie wykorzystywane w butach biegowych On Running opierają się na zapewnianiu biegaczom miękkiego lądowania, mocnego startu i aktywnego wsparcia indywidualnego ruchu stopy.

Jednym z innowacyjnych rozwiązań zastosowanych w butach On Running jest technologia CloudTec® pozwalająca na amortyzację i silne wybicie w trakcie biegu. Adaptacyjna technologia CloudTec® łączy wszystkie zalety miękkiego buta treningowego oraz twardego i szybkiego buta wyścigowego. Wszystko to dzięki opatentowanym rozwiązaniu amortyzującym, opartemu na konstrukcji składającej się z pustych profili gumowych, które swoim kształtem przypominają chmury. To właśnie im technologia CloudTec® zawdzięcza swoją nazwę. Każdy model butów On Running ma inną liczbę takich elementów.

Gumowe profile mają unikalne położenie, kształt i wielkość, aby funkcjonować niezależnie oraz jako część całości podeszwy. Właśnie to rozwiązanie jest określane mianem adaptacyjnego systemu CloudTec™ w obuwiu marki On Running. Wspomniane profile odznaczają się podwójną funkcjonalnością. Spłaszczają się w trakcie uderzenia, aby zamortyzować lądowanie, jednocześnie kumulując energię niezbędną do silnego wybicia przy stawianiu następnego kroku. Najnowsza technologia zastosowana w butach On Running sprawia, że każdy bieg jest odczuwalnie lżejszy, szybszy i bezbolesny.

O marce On Running

Marka obuwia i odzieży do biegania On Running narodziła się w szwajcarskich Alpach. Celem założycieli było zrewolucjonizować uczucie towarzyszące biegaczom podczas biegu. Cała koncepcja obuwia tworzonego przez On Running opiera się na założeniu, że biegacz powinien naprzemiennie odczuwać miękkie lądowanie stopy oraz mocny start. W ten sposób w On Running zrodziła się koncepcja tworzenia profesjonalnego obuwia, które pozwalałoby „biegać po chmurach”.

Marka On Running powstała w 2010 roku i przez dziesięć lat zdobyła ugruntowaną pozycję wśród biegaczy na całym świecie. Obecnie obuwie On Running sprzedawane jest w 50 krajach na całym świecie, w tym również w Polsce.

Dla prawdziwych sportowców i miłośników biegania nie ma rzeczy niemożliwych. Żeby osiągać najlepsze wyniki i być osobiste rekordy, trzeba jednak odpowiednio przygotować się do startu. W tym celu warto postawić na profesjonalne i wykonane z dbałością o najmniejszy detal obuwie oraz odzież do biegania. Koniecznie zapoznaj się z bogatą ofertą obuwia do biegania oraz odzieży sportowej, przeznaczonej do biegania od On Running, dostępną na: https://sportofino.com/on-running. Wybieraj spośród wielu dostępnych modeli obuwia do biegania oraz topów, koszulek i bluz, damskich i męskich. Zapewnij sobie maksimum komfortu podczas następnego biegu. Postaw na obuwie najwyższej jakości od znanej i cenionej przez sportowców na całym świecie marki On Running. Biegaj jak profesjonalista!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here