Gamin to firma, która specjalizuje się w produkcji sprzętu dla aktywnych. Jednym z ważniejszych produktów obecnych w portfolio są zegarki sportowe. Wyróżniają się wysoką jakością produkowanego sprzętu, ale także ciekawym wzornictwem oraz wsparciem technicznym. Na rynek trafiają obecnie nowe, interesujące modele.

1. Garmin Vivomove 3

2. Garmin Vivoactive 4

3. Garmin Fenix 6

To bardzo dobry wybór dla aktywnych. Zegarki Garmin mają wbudowane funkcje monitorujące nasz organizm w trakcie działania.

Garmin Vivomove 3

Wskazówki i ukryty ekran – to wizualne wyróżniki zegarka Garmin Vivomove 3, nawiązujące jednocześnie wprost do wcześniejszych kolekcji. Nie jest to jednak krok wstecz, gdyż do tego modelu wdrożono rozwiązania znane z modeli bardziej zaawansowanych technicznie. Wśród najważniejszych wymienić warto: mierzenie pulsu, monitorowanie nawodnienia organizmu, Body Battery mierzący poziom energii w organizmie czy mierzenie cyklu menstruacyjnego. Zegarki Garmin Vivomove 3 występują w szerokiej gamie kolorystycznej: od kobiecych, jasnozłotych, zestawionych z ciemnoróżowym paskiem, przez warianty złotoróżowe i srebrne, po klasyczne, niebieskoszare wersje.

Garmin Vivoactive 4

Kolejny model zegarka z portofolio firmy to Garmin Vivoactive 4. Wyposażony został on w niezbędne funkcjonalności umożliwiające monitorowanie naszego organizmu. Najważniejsze to pulsoksymetr, mierzący natlenienie krwi w ciągu dnia oraz w nocy, Body Battery, a także narzędzia pozwalające obserwować rytm oddechu w spoczynku oraz w trakcie aktywności fizycznej, przebieg cyklu menstruacyjnego, poziom stresu, rytm snu, nawodnienie organizmu. Garmin Vivoactive 4 pozwala także na wyświetlanie animowanych wskazówek dotyczących aktywności fizycznej: treningów siłowych, wydolnościowych, jogi. Można również tworzyć własne treningi w serwisie Garmin Connect.

Garmin Fenix 6

Garmin ma w swojej ofercie również zegarek do multisportu. Garmin Fenix 6 jest najbardziej zaawansowanym modelem, udoskonalającym wcześniejsze propozycje. To 13 zegarków podzielonych na trzy serie, różniących się między sobą wielkością tarcz, ekranem, materiałem, z którego wykonane zostało szkło. Modele z oznaczeniem Sapphire mają szkło szafirowe, niektóre także powłokę węglową na ramce, a linia PRO szkło Corning Gorilla Glass. Wszystkie modele mają funkcję płatności zegarkiem. Niektóre dodatkowo wyposażone zostały w mapę i bezprzewodowy odtwarzacz  muzyki. Producent pomyślał o opcji ładowania solarnego. W perspektywie funkcjonalnej znajdziemy tu wszystkie wymienione powyżej, przy okazji Garmin Vivoactive 4, funkcje, a dodatkowo także widżet obrazujący poziom naładowania.

Im nowszy model, tym bardziej interesujące funkcjonalności. Nie wszystkie będą niezbędne każdemu ćwiczącemu, niemniej warto zbadać swoje potrzeby w tym zakresie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here