Eliminacje do finałowego turnieju Euro 2024 wkraczają w decydującą fazę. Jak ostatecznie poradzi sobie reprezentacja Polski? Warto oglądać transmisje Euro i poczuć piłkarskie emocje.

Grupa kwalifikacyjna, w której znalazła się Polska, miała zagwarantować nam awans do turnieju finałowego Euro 2024. Niestety, optymistyczne prognozy nie znalazły potwierdzenia w rzeczywistości. Nasz udział w mistrzostwach Europy w piłce nożnej stoi pod znakiem zapytania. A gdzie można obejrzeć eliminacje Euro?

Transmisje Euro 2024 – gdzie oglądać mecze Polaków?

Wyspy Owcze, Mołdawia, Czechy, Albania – Polska miała bez problemu pokonać te drużyny i zapewnić sobie awans do turnieju finałowego Euro 2024. Jednak słaba gra polskiej reprezentacji przyniosła nam kilka porażek, przez co Fernando Santosa zastąpił na stanowisku selekcjonera Michał Probierz, a nasz awans wciąż stoi pod znakiem zapytania. Mecze Polaków budzą ogromne emocje, warto więc wiedzieć, gdzie oglądać eliminacje Euro 2024 transmisje

Wszystkie mecze eliminacji Euro 2024, w których gra reprezentacja Polski, można obejrzeć w Telewizji Polskiej oraz w Polsacie Sport. Telewizja Polska wszystkie spotkania transmituje na otwartych kanałach, czyli TVP 1 i TVP Sport. Dostępny jest też darmowy stream online na stronie sport.tvp.pl. W przypadku Polsatu mecze można obejrzeć na kanałach kodowanych w Polsat Sport i Polsat Sport Premium.

Gdzie oglądać transmisje eliminacji Euro?

Mecze eliminacyjne do Euro 2024 przyciągają wielu widzów, nawet tych, którzy na co dzień niezbyt interesują się piłką nożną. Mecze są transmitowane na kilku kanałach, dzięki czemu każdy może obejrzeć mecz w wybranym miejscu. Większość rozgrywek eliminacyjnych można obejrzeć w Polsacie Sport. Są one transmitowane na płatnych kanałach Polsat Sport i Polsat Sport Premium oraz na platformie Polsat Box Go po wykupieniu odpowiedniego pakietu. Dla każdego natomiast dostępne są mecze na kanałach otwartych TVP.

Gdzie oglądać Euro 2024 – plan transmisji

W odróżnieniu od meczów eliminacyjnych finałowy turniej Euro 2024 będzie można obejrzeć tylko na kanałach TVP. Telewizja Polska wykupiła bowiem komplet praw transmisyjnych do najważniejszych turniejów piłkarskich. Relacje będą dostępne na kanałach otwartych oraz poprzez streaming internetowy. W Telewizji Publicznej obejrzymy też Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w 2026 roku oraz Euro 2028. Warto więc śledzić najważniejsze rozgrywki piłkarskie i kibicować polskiej drużynie w walce o awans do turnieju finałowego Euro 2024.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here