W naszym kraju działa obecnie legalnie kilkunastu bukmacherów, którzy funkcjonują zarówno stacjonarnie, jak i w sieci. We wrześniu 2019 roku dołączyła do tego grona kolejna firma, która cieszy się obecnie naprawdę dobrymi opiniami użytkowników. Mowa o marce eWinner. Poznajmy więc lepiej ofertę tej firmy i sprawdźmy, co oferuje.

Dlaczego warto wybrać legalnego bukmachera?

Gdy podejmujemy decyzję o obstawianiu zakładów bukmacherskich, musimy pamiętać o tym, że ta forma rozrywki jest całkowicie legalna pod warunkiem, że firma, która organizuje zakłady, posiada licencję od Ministerstwa Finansów i odprowadza podatki w naszym kraju. Dlatego też warto dokładnie sprawdzić gdzie zaczynamy grę.

W przypadku eWinner możemy mieć pewność, że zarówno nasze pieniądze, jak i dane osobowe, są całkowicie bezpieczne. Firma gwarantuje szybkie i sprawne wypłaty wygranych, dba o jasne zasady wszystkich zakładów oraz promocji, które organizuje, a poza tym nie skupia się wyłącznie na odnoszeniu zysków. Nawiązała współpracę ze znanym zawodnikiem NBA Marcinem Gortatem, z którym zamierza wspólnie propagować sportową, zdrową rywalizację oraz wspierać lokalne inicjatywy sportowe. Jej misja jest więc bliska wszystkim miłośnikom sportowych rozgrywek.

Co oferuje eWinner?

Oferta eWinner jest naprawdę szeroka i różnorodna, dzięki czemu każdy użytkownik może znaleźć zakłady, które go zainteresują. Możemy obstawiać wyniki konkretnych drużyn sportowych, miejsca zawodników, ilość zdobytych przez nich punktów, a nawet brać udział w zakładach dotyczących np. sytuacji w polityce. Co więcej, eWinner oferuje nowatorską usługę o nazwie Custom Bet. Polega ona na tym, że użytkownicy sami mogą proponować swoje propozycje zakładów, dzięki czemu są one jeszcze bardziej urozmaicone i interesujące. Firma eWinner dba również o informowanie użytkowników o tym jak grać bezpiecznie i odpowiedzialnie oferując narzędzia, dzięki którym możemy kontrolować czas gry lub kwoty, które przeznaczamy na grę.

Płatności eWinner – przejrzyste i bezpieczne

Mówiąc o tym, co oferuje ten bukmacher, nie sposób nie wspomnieć o płatnościach eWinner. Firma wymaga od użytkowników zweryfikowania rachunku bankowego, dzięki czemu w zakładach mogą brać udział wyłącznie osoby, które ukończyły 18 rok życia. Poza tym, płatności eWinner oparte są o nowoczesny, bezpieczny i funkcjonalny system. Dzięki temu możemy doładować swoje konto użytkownika zarówno przez szybki przelew, BLIKa, jak i za pomocą karty płatniczej. Również wypłaty wygranych realizowane są dzięki szybkim przelewom internetowym. Co więcej, zlecać możemy je już od 20 złotych. Firma nie pobiera również ukrytych opłat i prowizji, co jest jej dodatkowym atutem.

Zatem jeśli lubimy korzystać z zakładów bukmacherskich, warto postawić na legalną firmę z szeroką ofertą, taką jak eWinner. Płatności, które oferuje ten bukmacher, to przejrzyste zasady i szybkie oraz bezpieczne wpłaty i wypłaty. Dodatkowo możemy również liczyć na bardzo atrakcyjne bonusy oraz promocje zarówno dla nowych, jak i stałych użytkowników.

Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia. Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here