Jak oglądać telewizję online na telefonie za darmo

U bardzo wielkiej liczby osób powstaje pytanie: Jak oglądać telewizję online na telefonie za darmo? Tak naprawdę, jest dość dużo sposobów na darmowe oglądanie.

Pierwszym sposobem jest  aplikacja Videostar TV, gdzie można bez problemów wygodnie oglądać telewizję polską. Za darmo można oglądać takie kanały, jak TV4, TVN, TV Puls, Polsat i td. W sumie ilość dostepnych do oglądania kanałów jest 26.

Drugim sposobem jest użycie aplikacji Kodi z doinstalowaną do niej wtyczką Weeb TV. Weeb TV, to serwis internerowy umożliwiający oglądanie filmów i różnych wydarzeń sportowych. 

Trzecią możliwością oglądania telewizji online na telefonie jest Yoy.tv, która pozwala na swobodne oglądanie różnorodnych polskich kanałów. Nie jest to łatwy sposób na oglądanie, ponieważ wymaga rejestracji. Najlepiej oglądać Yoy.tv za pomocą przeglądarki z obsługą Flasha. Dla wykorzystania pełnych mozliwości danej aplikacji można wykupić różne pakiety, w zalezności: jak długo i ile kanałów chce się oglądać.

Kolejnana aplikacja, która uzyskuje co raz większą popularność, jest Mobdro. Dzięki tej aplikacji jest mozliwiść oglądania kanałów z całego świata, wlączając kanały premium. Nie ma niestety tam kanałów polskich, ale kibice sportu będą zadowoleni ilością kanałów sportowych. Aplikacja jest darmowa i działa bez rejestracji, co jest wielką zaletą. Aplikacja działa również na Android TV, ale nie wszystko da się obejrzyć na telewizorze.

Ta aplikacja ma w sobie korzystną funkcję zaplanowania nagrania

Przejdę do aplikacji UKTVNow, która nie ustępuje wcześniejszej, lecz w opinii niektórych daże jest od niej trochę lepsza. W UKTVNow wszystko działa płynnie i kanały wyświetlane w dobrej jakości. Ta aplikacja jest darmowa i nie wymaga rejestracji, ale w UKTVNow reklama się wyświetla za każdym razem jak jak zmienia się kanał. Dobrą wiadomością jest to, że te reklamy można odrazu zamknąć, w momęcie, kiedy się pojawią. Ta aplikacja działa wszędzie, niezależnie od tego, gdzie się człowiek znajduje.

Z koleji strona internetowa Pierwsza.tv jest również wygodnym i prostym sposobem na oglądanie telewizji online. Żeby było wygodniej oglądać kanały, strona przygotowała wtyczkę KODI, która ułatwia oglądania tv, ale jest to dostępne tylko dla użytkowników premium. Dla uzyskania dodatkowych możliwiści i nielimitiwanego dostepu trzeba oczywiście zapłacić. 


Zobacz komputer gamingowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here