Zakłady bukmacherskie cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród polskich kibiców piłki nożnej. Zgodnie ze statystykami, najczęściej do obstawiania wybierane są spotkania najwyższej, polskiej klasy rozgrywkowej – PKO BP Ekstraklasy. Zakłady sportowe na Ekstraklasę oferują legalni bukmacherzy Fortuna, Superbet i eWinner.

Dlaczego Ekstraklasa jest popularna w zakładach bukmacherskich?

Po pierwsze – to rzecz jasna rodzima liga, którą najchętniej oglądają polscy kibice. Aktualnie mecze Ekstraklasy są bardzo łatwo dostępne do oglądania na żywo, co tydzień na otwartym kanale Telewizji Polskiej jest transmitowana relacja z najciekawszego meczu kolejki. Na kanałach Canal+ pokazywane są wszystkie mecze PKO BP Ekstraklasy. Obstawiający bardzo często typują zakłady bukmacherskie na żywo, aby podwyższyć emocje występujące w trakcie oglądania spotkań. Wszystko więc idealnie pasuje do postawionej tezy.

Kibice bardzo ochoczo obstawiają również spotkania swoich drużyn z Ekstraklasy. Takie działanie jest mocno szydzone w gronie najbardziej doświadczonych graczy, bowiem zakłady bukmacherskie powinny opierać się na analizie i zdrowym rozsądku, a nie wedle przywiązań klubowych. Taki system obstawiania często wiąże się ze stratami środków, jednak najbardziej oddani i wierni kibice bardzo często zakładają się o wygrane swoich ulubieńców. Przypomnijmy sobie chociażby zacięte mecze Legia – Śląsk. Zobaczmy na TOP 10 meczów tych drużyn:

Aby nie było tak kolorowo, znajduje się również drugi obóz, który omija typowanie Ekstraklasy szerokim łukiem. Popularną (i po części prawdziwą) opinią jest, że mecze najwyższej klasy rozgrywkowej w naszym kraju są bardzo nieprzewidywalne i zgodnie z jej logiką, drużyna prezentująca bardzo wysoką formę i rozjeżdżająca rywali niczym drogowy walec, w następnej kolejce może przegrać z najgorzej dysponowaną drużyną. Niejednokrotnie jeden, w niezrozumiały sposób przegrany mecz Ekstraklasy sprawiał, że kupon można było wyrzucić do kosza. Prawdopodobnie każdy typer zderzył się z taką sytuacją.

Gdzie obstawiać Ekstraklasę?

Co oczywiste, wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce oferują zakłady na mecze PKO BP Ekstraklasy i są one najbardziej promowane na stronach i social media firm oferujących zakłady wzajemne. Bardzo często bukmacherzy organizują również promocje czasowe na poszczególne mecze danej kolejki polskiej ligi.

Zakłady bukmacherskie na Ekstraklasę

Obstawiać można dosłownie wszystko – począwszy od wygranego spotkania, po dokładne wyniki, szereg handicapów i zakładów powyżej/poniżej. Oferta na Ekstraklasę jest najmocniej reklamowana przez bukmacherów, co skutkuje wytężoną pracą analityków bukmacherskich i przygotowaniem przez nich bardzo bogatej oferty kursowej na weekendowe mecze rodzimej ligi.

Firmy bukmacherskie, które ściślej współpracują z poszczególnymi klubami, przygotowują specjalne zakłady na mecze sponsorowanego zespołu. Dla przykładu – u legalnego bukmachera Fortuna znajdziemy znacznie szerszą ofertę na mecze Legii Warszawa, bukmacher z siedzibą w Cieszynie od kilku lat jest jednym z głównych sponsorów aktualnego mistrza kraju. Współpraca marketingowa sprawia, że Fortuna może używać logotypu oraz marki Legii w swojej ofercie bukmacherskiej.

 Mecz piłki nożnej

Bukmacherzy współpracują sponsoringowo nie tylko z klubami piłkarskimi ale również z reprezentantami innych sportów. Niedawno uruchomiony bukmacher Superbet w zamian za wizerunek na koszulce wspiera klub żużlowy Falubaz Zielona Góra. Włodarze Superbet nie zapominają jednak o tym, że to piłka nożna jest najpopularniejszym w Polsce obstawianym w zakładach sportem więc wybrali na swojego ambasadora Jerzego Dudka. Dudek jako zdobywca Ligi Mistrzów z Liverpoolem w 2005 roku jest ikoną dla fanów piłki nożnej

Co oferuje legalny bukmacher Superbet?

Bardzo bogata oferta zakładów na mecze Ekstraklasy znajduje się u legalnego bukmachera Superbet. To jedna z młodszych firm w stawce legalnych bukmacherów. Bukmacher Superbet posiada polską licencję na oferowanie zakładów od 2017 od lutego 2020 roku licencję na zakłady online pod adresem superbet.pl.

Bukmacher ten oprócz rozbudowanej oferty zakładów posiada niezwykle atrakcyjny bonus powitalny w postaci „Super Start 550 złotych” w którym przez tydzień czasu można obstawiać zakłady bez ryzyka. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej to w internecie na portalach bukmacherskich możesz przeczytać więcej o bukmacherze Superbet i bonusie. W wielkim skrócie – najpierw otrzymasz darmowy zakład w kwocie 50 zł do dowolnego wykorzystania w ofercie Superbet a następnie przypadku przegranej bukmacher zwróci środki do kwoty 500 zł. Aby móc wykorzystać bonus trzeba założyć nowe konto u tego bukmachera.

Szeroką ofertą na mecze Ekstraklasy może pochwalić się również bukmacher eWinner, który wystawia również bardzo konkurencyjne kursy.

Hazard związany jest z ryzykiem. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017; eWinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017;

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here