Zakłady bukmacherskie cieszą się coraz większym zainteresowaniem – zarówno w naszym kraju, jak i na świecie. Nie ma w tym nic dziwnego – bukmacherzy robią wszystko, by ich oferta była jak najbardziej atrakcyjna – nie tylko dla fanów sportu, ale również dla osób, które chcą poczuć dreszczyk emocji i sprawdzić się w typowaniu różnego rodzaju zdarzeń.

Zanim jednak przystąpimy do obstawiania zakładów, warto zdać sobie sprawę z tego, że nie wszyscy bukmacherzy są uczciwi wobec graczy. Dlatego też, zanim zaczniesz grać, sprawdź czy bukmacher, którego wybrałeś, jest godny twojego zaufania.

Sprawdź legalność bukmacherów

Jeśli wszedłeś na jedną ze stron, na której można obstawiaj typy, powinieneś zacząć od sprawdzenia czy firma, która stoi za daną witryną, jest legalna. Jak to zrobić? To proste. Pozyskaj dane na jej temat – np. z zakładki “O nas”, a następnie sprawdź czy jest ona obecna na oficjalnej liście bukmacherów dostępnej na stronie Ministerstwa Finansów.

Poznaj regulamin

Działający na rynku bukmacherzy mają różne zasady dotyczące korzystania z ich serwisów internetowych, wpłat, wypłat oraz weryfikacji i sprawdzania danych osobowych. Zanim przystąpisz do udziału w zakładach, daj sobie trochę czasu na przestudiowanie regulaminu danego bukmachera. Najczęściej wszystkie ważne informacje są udostępniane przy zakładaniu konta. Ponadto, w przypadku dobrych, legalnych bukmacherów, takich jak marka eWinner, możesz zapoznać się z nimi dokładnie również w późniejszym czasie.

Upewnij się, jakie metody płatności oferują bukmacherzy

Zanim podejmiesz się rejestracji w danym serwisie, sprawdź jakie metody płatności oferują bukmacherzy, których ofertą jesteś zainteresowany. Prześledź jak wyglądają wpłaty do depozytu i upewnij się, że nie wymagają od ciebie ryzykownych zachowań. Dowiedz się, jak wygląda procedura wypłat środków. Obecnie dobrzy bukmacherzy działający online dbają o to, by odbywało się to 24/7/. Sprawdź również, czy strona obsługuje szybkie płatności oraz posiada certyfikat SSL – to od niego zależy bowiem pełne bezpieczeństwo twoich danych oraz wpłacanych przez ciebie kwot. Pamiętaj, że dobrzy, legalni bukmacherzy wprowadzają na swoich serwisach szybkie systemy płatności, dzięki którym możesz od razu brać udział w grze, a także nie czekać na wypłaty z depozytu.

Poczytaj opinie innych graczy

Jeśli chcesz mieć pewność, że bukmacherzy, których oferta cię zainteresowała, są legalni, a oferowane przez nich zakłady atrakcyjne finansowo, poza sprawdzeniem legalności danej firmy sprawdź również jej ofertę. Obecnie gracze na wielu stronach i forach internetowych chętnie dzielą się opiniami na temat tego, co mają do zaoferowania bukmacherzy. Dzięki temu bez trudu i bez wychodzenia z domu znajdziesz najlepsze oferty na rynku, dzięki którym gra będzie w pełni satysfakcjonująca.

Jak widzisz, legalni bukmacherzy robią wszystko, by ich klienci byli bezpieczni, a ich gry świadomie i odpowiedzialnie. Jeśli zamierzasz dołączyć do miłośników zakładów bukmacherskich, koniecznie upewnij się, że firma, z usług której chcesz korzystać, cieszy się dobrymi opiniami w sieci oraz działa w pełni legalnie.

Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia. Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here